Київ, вул. Набережно-Рибальська дорога, 3

9:00–19:00, пн-сб

Київ, вул. Набережно-Рибальська дорога, 3

9:00–19:00, пн-сб

Терміни та умови гарантії

OK DENTAL clinic надає своїм пацієнтам не лише гарантії на матеріали, а також на виконані послуги. 
Гарантійний термін – це період, протягом якого пацієнт стоматологічної клініки має право вимагати безкоштовного усунення недоліків виконаної роботи або зменшення ціни на виконану роботу в разі виявлення недоліків у виконаній роботі.
У будь-якому із випадків звернення пацієнта для виконання роботи по гарантії, пацієнт повинен розуміти, що він дійсно бездоганно виконував наступні рекомендації та вимоги лікаря-стоматолога:
1. Дотримання правил особистої гігієни ротової порожнини (гігієнічний індекс <2);2. Виключення екстремальних умов можливого руйнування зубів (травми, лущення горіхів зубами, розгризання кісток, використання зубів не за призначенням)3. Обов‘язкове відвідування лікаря-стоматолога кожні 6 місяців, профілактично; періодичність відвідування лікаря-стоматолога може бути врегульована лікарем індивідуально, в залежності від ситуації;4. Обов’язкове звернення у клініку, у випадках появи ускладнень лікування чи поламання знімних конструкцій. 
У випадку невиконання всіх вищеописаних вимог чи продовженні лікування в інших стоматологічних закладах, OK DENTAL clinic залишає за собою право перегляду гарантійних умов на проведене лікування. 

Гарантії на реставрації зубів (пломби):Пломба з фотополімерного матеріалу - 3 рокиПломба зі склоіономерного матеріалу - 2 роки

Гарантії на ортопедичні конструкції:Знімні конструкції - 2 рокиЦирконієві конструкції - 3 рокиМеталокерамічні конструкції - 3 роки

Гарантії на лікування кореневих каналів, видалення та інші хірургічні маніпуляції
На жаль, гарантії на лікування кореневих каналів, видалення зубів та інші хірургічні операції клініка не дає. Ми надаємо лише прогноз лікування (відсоток успіху при згоді на дане лікування).Успіх ендодонтичного лікування, видалення зубів та інших хірургічних маніпуляцій залежить від наступних факторів: 1. Складу мікрофлори ротової порожнини пацієнта; 2. Індивідуальних особливостей організму пацієнта; 3. Стану імунної системи організму пацієнта; 4. Якості матеріалів, використаних при лікуванні; 5. Виконання лікарем та пацієнтом протоколів лікування та обов‘язкових вимог до пацієнта. 

Гарантії на імплантати
У випадках механічних поламань імплантату, ми проводимо заміну абсолютно безкоштовно, оскільки на механічну стійкість імплантату діє довічна гарантія виробника. Гарантія поширюється на всі імплантати, встановлені в нашій клініці. 
Що стосується, імплантатів, які відторглися. Так, дійсно, у світовій практиці є такі випадки. І це близько 1.5% пацієнтів, що звернулися за допомогою до лікаря-імплантолога. В таких ситуаціях, клініка виконує безкоштовну заміну імплантату.

Гарантії на лікування зубів у дітей
Всі гарантії клініки розповсюджуються на лікування як молочних, так і постійних зубів у дітей. 
Обов’язковими вимогами для надання гарантії є наступні вимоги лікаря-стоматолога: 1. Дотримання індивідуальної гігієни ротової порожнини дитини. 2. Обов’язковий профілактичний огляд 1 раз у 3-6 місяців, згідно з рекомендаціями лікаря; 3. Контроль індивідуальної гігієни та проведення професійної гігієни ротової порожнини (за необхідності та за показом лікаря) з періодичністю не менш 1 разу в 6 місяців.
У випадку невиконання всіх вищеописаних вимог чи продовженні лікування в інших стоматологічних закладах, SNEG clinique залишає за собою право перегляду гарантійних умов на проведене лікування. 
Пломба молочного зуба фотополімерним матеріалом - 1 рікПломба молочного зуба склоіономерним матеріалом - 6 місПломба постійного зуба фотополімерним матеріалом - 2 рокиПломба постійного зуба склоіономерним матеріалом - 1 рік